סנן מים

סנן מים

כל בר דעת מבין כיום עד כמה המים חיוניים לשם ההישרדות שלכם, אף במידה ומדובר אודות בישולים, מקלחת, ואף במידה ומדובר אודות ניקיון או שתייה, כמובן. אין מטלה בחיי היום יום שאיננה מחייבת שימוש במים נקיים, בשביל ליהנות מסביבה בטוחה, ובפרט בשביל הגוף שלכם. חרף העובדה שיש מקומות שמתהדרים במים ברמה טובה באופן יחסי, בכל זאת המים עשויים להכיל כל מיני זיהומים מזיקים. כאשר למשל במי ברז נותרים לפעמים ריחות פחות נעימים, כימיקלים לניקיון כדוגמת כלור, או לחלופין מתכות כבדות, שפחות רצויים. בנוסף לכך, כל אלו נושאים בחובם השפעות בריאותיות שליליות, שנקשרות קשר הדוק לצריכה קבועה של מי הברז, שיש בהם מזהמים מזיקים, כאמור לעיל. במידה ותקפידו על קריאה רציפה של הטיפים שהבאנו לפניכם במאמר שלעיל, תבינו עד כמה חשוב להתקין סנן מים בבית, ותיהנו מהשקט הנפשי הברור מאליו, מתוך התובנה שתצרכו אך ורק מים בטוחים, בשביל יקירכם ובשבילכם, כמובן.

האם סנן מים מספק מי שתייה בטוחים יותר?

במידה ועוד לא השתכנעתם כי מי הברז מכילים מזהמים מזיקים, תדעו שזה בדוק, והבשורות הרעות שאף באם המים בבית שלכם יגיעו ממפעל ייחודי לטיפול במים, עדיין יהיו בהם מזהמים, כדוגמת עופרת, או מנעד נרחב של כימיקלים, כגון – כלור או פלואוריד. כמו כן, עופרת במי השתייה זה נושא מאוד מדאיג לבריאות הציבור, בעוד חלקיקים קטנים או כלור עשויים לשוות למי הברז טעם שונה, זר, ושבעיקר איננו נעים. כל זה מקבל תפנית במאה שמונים מעלות כאשר מתקינים סנן מים, כי אז הוא מספק מי שתייה הרבה יותר בטוחים. תיהנו מנוחות אדירה, ובעיקר ממים צלולים ומסוננים, נקיים ובריאים, ורק על ידי לחיצה קלה על הכפתור. ביכולתו של סנן המים להפחית 92.6 אחוזים מחלקיקי הברז, 99.7 אחוזים מהעופרת, כמו גם 96.9  אחוזים מהכלור.

האם סנן מים מאפשר לכם ליהנות מרחצה יותר בריאה לעור שלכם?

מן הסתם, סנן מים מאפשר לכם ליהנות מרחצה הרבה יותר בריאה לעור שלכם, כאשר מרבית בני האדם מקשרים את החשיבות של סינון מים אך ורק למי השתייה, זה חשוב באותה המידה לשקול את המים בעת האמבטיה. בעוד הגוף שלכם עדיין יספוג מזהמים מזיקים דרך העור, יש לשקול ברצינות התקנה של סנן מים, אף בעת הרחצה. משום שכימיקלים כגון עור, גם ברמות שנחשבות לבטוחות, עשויים להסב ליובש או לגירוי בעור באמצעות מניעה של השמנים הטבעיים שלו.